WSPÓŁPRACA

Comperia Ubezpieczenia jest najbardziej innowacyjną multiagencją ubezpieczeniową w Polsce. Należy do grupy Comperia.pl, spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest m.in. właścicielem portali comfino.pl czy comperialead.pl

Dlaczego warto?

 • Korzystaj z darmowego programu porównującego oferty dla sprzedawców Comperia Agent
 • Obsługuj klientów i zarządzaj agencją dzięki naszemu CRM dla agentów
 • Zarabiaj więcej – proponujemy wyższe stawki prowizyjne niż największe multiagencje w Polsce.
 • Otrzymaj dostęp do ponad 20 czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych
 • Prosta i czytelna umowa o współpracy bez dodatkowych „kruczków”.
 • Gwarantujemy ochronę portfela klientów – nawet po zakończeniu współpracy
 • Niestandardowe produkty tylko dla Agentów Comperia Ubezpieczenia – skaner dowodu AZTEC, taryfy flotowe, ubezpieczenia GAP oraz przedłużenie gwarancji samochodowej
 • Dostęp do wszystkich narzędzi sprzedażowych otrzymasz już w dniu podpisania umowy
 •  

Ponad to:

 • Pełne wsparcie opiekuna regionu oraz zespołu sprzedaży dla każdego Agenta.
 • Regularne szkolenia sprzedażowe oraz produktowe
 • Specjalny program wsparcia i wdrożenia dla nowych Agentów zaczynających pracę
 • Brak narzucanych planów sprzedażowych.
 • Prosty system comiesięcznych rozliczeń
 • Nie wymagamy wyłączności

Skontaktuj się z nami! Porozmawiaj z opiekunem regionu lub skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt.

DLACZEGO WARTO?
Agnieszka KardasińskaPruszcz Gdański
Read More
Czuję się pewniej, wiedząc, że mogę tu liczyć na pomoc specjalistów w każdej trudnej i nietypowej sprawie.
Natalia ToporekKartuzy
Read More
Bardzo prosty i ułatwiający pracę program. Oferty w każdym TU można znaleźć w przeciągu chwili.
Kamila KonkolKielno
Read More
Intuicyjny system do wyliczania składek oraz pomocni managerowie ułatwiają mi codzienną pracę w Agencji.
Estera Kapuła
Read More
Współpraca z Comperia.pl od samego początku przebiega pomyślnie. Pełen profesjonalizm, wysoka jakość, jasność komunikacji. Pan Szymon to osoba o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy merytorycznej. We współpracy z nim szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu sprzedaży oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów.
Kasia MrozickaKBM Ubezpieczenia
Read More
Współpracuję z Comperia Ubezpieczenia od 2016 roku i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Dzięki doskonale działającym narzędziom wspomagającym sprzedaż moja Agencja funkcjonuje sprawnie i szybko się rozwija. Porównywarka Comperia.pl pozwala na zaoszczędzenie czasu, który mogę przeznaczyć na doskonalenie serwisu dla moich klientów.
Agnieszka Lehrfeld
Read More
Nasza Firma tj. Centrum Ubezpieczeń z Wadowic, nawiązała współpracę z Comperia Ubezpieczenia w lutym 2018 roku. Z roku na rok, nasza współpraca coraz bardziej się zacieśnia, co owocuje stałym wzrostem zawieranych ubezpieczeń. Comperia Ubezpieczenia to naszym zdaniem bardzo uczciwa i wiarygodna firma. Przez cały okres współpracy nie było żadnych problemów dotyczących rozliczeń czy wywiązywania się z umowy. Dodatkowo mamy zapewnione fachowe wsparcie ze strony menagerów Comperia.pl oraz TU. Możemy liczyć na ich pomoc nawet w ekstremalnych sytuacjach. Atuty Comperia.pl to również: - profesjonalna przeglądarka, która minimalizuje czas obsługi klienta - skrócone do "mega minimum" procedury rozliczeń, które pozwalają zaoszczędzić czas, papier, toner... - liczne szkolenia - konkursy, które motywują do dalszej współpracy. Decyzja o podjęciu tej współpracy to był "strzał w dziesiątkę".
Krzysztof KamieńskiKampol
Read More
Jestem bardzo zadowolony, bo współpracujemy ze sobą od lat i to bez zarzutu. Jako agent ubezpieczeniowy muszę przyznać, że otrzymany system w ramach współpracy (ComperiaAgent) znacznie przyspieszył moją codzienną pracę.
Agata BarczyńskaKoszalin
Read More
Comperia Ubezpieczenia to bezpieczny partner. Szczególnie cenie sobie dobrą współpracę z menadżerem. System ComperiaAgent pozwala mi przedstawić wszystkie oferty za jednym razem, dzięki czemu liczba obsługiwanych klientów wzrosła – a to wpłynęło pozytywnie na moje zarobki.
Szymon KucharczykKraków
Read More
Polecam współpracę z multiagencją Comperia.pl Bardzo fajny i czytelny portal do wystawiania polis. W razie jakichkolwiek problemów dostępny jest zespół wsparcia i opiekun z ogromną wiedzą.
Anna WasilewskaCentrum Finansowe
Read More
Od ponad 5 lat współpracuję z multiagencją ubezpieczeniową Comperia Ubezpieczenia. Współpraca przebiega pomyślnie i bez większych problemów. Chwalę sobie tę współpracę oraz możliwość korzystania z przeglądarki ofert z wielu TU w jednym systemie. Dzięki przejrzystemu systemowi, w łatwy sposób dobieram odpowiednie i atrakcyjne oferty sprzedażowe dla klientów. Poza tym agencja posiada konkurencyjne oferty względem rynku, co daje nam możliwości w pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymanie bieżącej bazy. Comperia Ubezpieczenia spełnia moje oczekiwania.
Anna GizmajerPośrednictwo Ubezpieczeniowe
Read More
Jeśli zastanawiacie się kiedy rozpocząć współpracę z multiagencją Comperia.pl, to nie zwlekajcie. Ja jestem w niej już kilka lat. Comperia.pl dostarcza dostępy do platform i systemów informatycznych do ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Komunikacja przebiega sprawnie, a trudniejsze wyzwania pokonuje się tu wspólnie. Tworzymy dobrze dobrany zespół.
Previous
Next
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie wymagamy wyłączności. Będziemy Się wspierać w rozwoju Twojego biznesu poprzez unikatowy system Comperia Agent, doświadczenie i wiedzę merytoryczną naszych pracowników.

Oczywiście, analiza cenowa to naturalny efekt pracy systemu uzupełniony analizą w formie ankiety systemowej (APK)