O NAS

Comperia Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa wchodząca w skład grupy Comperia.pl S.A. Za jej stworzenie odpowiadają twórcy pierwszej porównywarki usług finansowych Comperia.pl

Comperia.pl S.A. od lat pomaga porównywać dostępne na rynku usługi finansowe (m.in. kredytowe, depozytowe i ubezpieczeniowe). Dzięki udostępnianym przez nas porównywarkom internetowym każdy może w zaciszu własnego domu w łatwy sposób wybrać najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę, lokatę czy polisę.

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczenie na przyszłość, dlatego w 2013 r. powstała spółka Comperia Ubezpieczenia.

Misją Comperia Ubezpieczenia jest zapewnienie wygodnego dostępu do usług ubezpieczeniowych. Postawione cele realizujemy m.in. poprzez opracowywanie i wdrażanie unikalnych rozwiązań technologicznych (takich jak Comperia Agent), pozwalających na usprawnienie codziennej pracy agentów. Wszystko w trosce o zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Z nami każdy może ubezpieczyć się najtaniej w takim zakresie, jakiego oczekuje.

 
NASI PARTNERZY
Multiagencja ubezpieczeniowa

Zespół multiagencji Comperia Ubezpieczenia tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat pomagają Agentom rozwijać się, budować własną markę oraz poszerzać portfel (grono) klientów. Dzięki narzędziom jakie oferujemy Agenci mogą podejmować trafne decyzje podczas poszukiwania różnego rodzaju polis: majątkowych, osobowych i inwestycyjnych.

W swojej pracy kierujemy się wyłącznie dobrem naszych Agentów i ich klientów, pomagając w doborze oferty ubezpieczeniowej pod kątem ich indywidualnych oczekiwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu, sprawiając, że wybór ubezpieczenia staje się niezwykle prosty.

 

Porównywarka ubezpieczeń

Comperia Ubezpieczenia to coś więcej niż tylko multiagencja. Jako nieliczni w Polsce udostępniamy naszym Agentom nowoczesną porównywarkę ubezpieczeń oraz CRM w jednym – zupełnie bezpłatnie w ramach umowy! W Comperii Agent mamy ponad 17 zintegrowanych towarzystw ubezpieczeniowych, których oferty pokrywają się w 100% z tymi na stronach TU.

Dzięki naszej porównywarce Comperia Agent każdy Agent może samodzielnie porównać, przeanalizować, wybrać i sprzedać odpowiednią polisę komunikacyjną, turystyczną czy mieszkaniową. A to wszystko w jednym miejscu, w naszym portalu online – wystarczy dostęp do internetu!

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA